top of page

ПУБЛІЧНА ОФЕРТА


1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Цей документ (надалі - Оферта) у відповідності до статті 641 Цивільного Кодексу України, є публічною пропозицією укласти договір з фізичною особою-підприємцем Угринюк Сергій Михайлович (надалі - Продавець) на зазначених в цій Оферті умовах (надалі - Договір).

1.2. У разі прийняття Оферти (акцепту) відповідно до статті 642 Цивільного Кодексу України особа, що її прийняла (надалі - Покупець) зобов'язана виконувати умови Договору.

1.3. Продавець залишає за собою право вносити будь-які зміни в умови Оферти та/або відкликати Оферту в будь-який момент на свій розсуд. Такі зміни вступають в силу з моменту розміщення зміненого тексту Оферти в розділі "Оферта" сайту deepwood.com.ua (надалі - Сайт) та застосовуються до будь-якого замовлення, зробленого Покупцем після такої публікації.


2. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

2.1. Продавець, з однієї сторони, та Покупець, з іншої сторони (надалі разом - Сторони, і кожен окремо - Сторона), укладають Договір про наступне:

2.1.1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупцю замовлений ним у відповідності до цієї Офети товар (надалі - Товар), а Покупець зобов'язується оплатити і прийняти Товар на умовах Договору.

2.1.2. У разі, якщо замовлений Покупцем Товар відсутній у Продавця, Продавець також зобов'язується виготовити такий Товар.


3. ЗАМОВЛЕННЯ ТОВАРУ

3.1. Покупець може оформити замовлення одним з наступних способів:
 

  1. самостійно обравши товар в розділі "Каталог" Сайту та натискаючи кнопку "Замовити!" у формі "Ваше замовлення";
     

  2. заповнивши та відправивши форму зв'язку в розділі "Індивідуальні замовлення" Сайту;
     

  3. за номером телефону або через сторінки соціальних мереж з числа перелічених в розділі "Контакти" Сайту.
     

3.2. Асортимент, ціни та характеристики товарів, які можуть бути замовлені, а також інформація про наявність товарів представлені в розділі "Всі вироби" Сайту. Ціни на Товари не включають вартість доставки Товару, якщо прямо не зазначено інше.

3.3. Продавець та Покупець можуть домовитися про виготовлення Продавцем Товару, не представленого на Сайті, в тому числі такого, що має відмінні розміри, зовнішній вигляд (в тому числі колір, матеріал, нанесення визначеного Покупцем логотипу, відсутність логотипу Продавця), чи інші характеристики від представленого на Сайті (надалі - Товар, виготовлений за індивідуальним замовленням). Вартість такого Товару та вимоги до нього узгоджуються між Покупцем та Продавцем під час замовлення.

3.4. Фотографії та відеоматеріали Товару, представлені на Сайті або надані Продавцем іншими засобами зв'язку, можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду Товару. Товар може мати незначні відмінності за кольором, формою, розміром або іншими характеристиками від вказаних на Сайті.

3.5. У разі виникнення у Покупця питань, що стосуються Товару, Покупець має можливість звернутися за консультацією за номером телефону або через сторінки соціальних мереж з числа перелічених в розділі "Контакти" Сайту.

3.6. При оформленні замовлення Покупець зобов'язаний надати повну та достовірну інформацію необхідну для виконання замовлення: прізвище, ім'я, по-батькові, номер телефону, адресу доставки. Продавець не несе відповідальності за наслідки, пов'язані з виконанням Договору, які виникли внаслідок ненадання або надання неповної та/або невірної інформації Покупцем.

3.7. Оформлення замовлення є повним та безумовним прийняттям умов, викладених в Оферті, у відповідності до статті 642 Цивільного Кодексу України.


4. ОПЛАТА ТОВАРУ

4.1. Розрахунки між Продавцем і Покупцем за Товар здійснюються способами, зазначеними в розділі «Оплата і Доставка» Сайту.

4.2. Покупець зобов'язаний здійснити повну оплату Товару не пізніше наступного робочого дня після оформлення замовлення.

4.3. За домовленістю між Продавцем та Покупцем можлива часткова попередня оплата Товару, з подальшою доплатою перед відправкою Товару або післяплатою при отриманні Товару.

4.4. У разі прострочення оплати Покупцем, Продавець має право відмовитися від Договору в односторонньому порядку.

4.5. Зобов'язання Покупця щодо оплати Товару вважаються виконаними з моменту надходження Продавцю коштів на його рахунок та, якщо оплата здійснена шляхом переказу коштів на розрахунковий або картковий рахунок Продавця, повідомлення Продавця про факт оплати.

4.6. У разі оплати кредитною карткою Visa/MasterCard, оплата відбувається через виставлення інвойсу на E-mail через LiqPay.


5. ВІДПРАВКА ТОВАРУ

5.1. Перевезення Товару до Покупця здійснюється Перевізником - ТОВ "Нова Пошта", або, за згодою між Продавцем та Покупцем, іншим перевізником або оператором поштового зв'язку (надалі - Перевізник).

5.2. Доставка Товару здійснюється за рахунок Покупця згідно діючих тарифів і у строки, встановлені Перевізником.

5.3. Строк передачі Перевізнику Товару, наявного у Продавця на момент замовлення, становить два робочих дні.

5.4. Строк виготовлення Товару та передачі його Перевізнику, для Товару відсутнього у Продавця на момент замовлення, становить 20 (двадцять) календарних днів, якщо інший строк не узгоджений Сторонами при замовленні Товару.

5.5. Відлік строків, зазначених в пунктах 5.3 та 5.4 цієї Оферти, починається з дня, наступного за днем виконання Покупцем зобов'язань щодо попередньої оплати Товару.

5.6. У разі відсутності Товару, а також у разі відсутності можливості його виготовлення та/або передачі Перевізнику у визначений строк, Продавець має право в односторонньому порядку відмовитися від Договору, повернувши Покупцю всю сплачену ним суму.

5.7. При передачі Товару Перевізнику Продавець зобов'язаний вказати його оголошену вартість рівну сплаченій Покупцем сумі за Товар. За пошкодження Товару що виникли під час транспортування відповідальність несе Перевізник.

5.8. Право власності та ризик випадкової втрати або пошкодження Товару переходить до Покупця у момент передачі Продавцем Товару Перевізникові.

5.9. Обов'язок Продавця передати Товар вважається виконаним у момент передачі Товару Перевізникові.


6. ОТРИМАННЯ ТОВАРУ

6.1. При отриманні товару Покупець або його представник повинен у присутності представника Перевізника перевірити відповідність Товару якісним і кількісним характеристикам.

6.2. Покупець під час приймання Товару підтверджує своїм підписом в чеку або накладній Перевізника на доставку товарів, що не має претензій до кількості, комплектності та зовнішнього вигляду Товару.

6.3. У разі якщо Товар відправлений з післяплатою, але не отриманий Покупцем протягом встановленого Перевізником строку безкоштовного зберігання посилок, Продавець залишає за собою право замовити у Перевізника зворотну доставку Товару. В такому випадку Покупець зобов'язаний відшкодувати витрати Продавця на пересилання Товару в обидві сторони. Повторна відправка Продавцем Товару здійснюється лише після повної оплати Товару Покупцем та відшкодування витрат.


7. ГАРАНТІЇ ТА ПОВЕРНЕННЯ

7.1. Гарантійний строк на Товар складає 14 днів після дня отримання Товару Покупцем. У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків Товару, за які відповідає Продавець, Покупець має право пред'явити свої вимоги Продавцю у відповідності до закону України "Про захист прав споживачів".

7.2. Покупець, крім випадків зазначених в пунктах 7.5 та 7.6 цієї Оферти, має право повернути Продавцеві Товар належної якості протягом 14 (чотирнадцяти) днів після дня отримання Товару, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Повернення товару належної якості допускається лише якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд та споживчі властивості.

7.3. Повернення Товару належної якості здійснюється за місцезнаходженням Продавця. Доставка такого Товару до Продавця здійснюється за рахунок Покупця.

7.4. При поверненні Товару належної якості Покупцем, Продавець повертає Покупцю вартість Товару протягом 30 (тридцяти) календарних днів з моменту отримання Продавцем поверненого Товару, або з моменту надходження до Продавця заяви про повернення Товару, якщо вона отримана пізніше. Повернення здійснюється шляхом банківського переказу на рахунок Покупця.

7.5. Не підлягає поверненню Товар належної якості, виготовлений Продавцем за індивідуальним замовленням згідно пункту 3.3 цієї Оферти.

7.6. Не підлягає поверненню Товар належної якості, придбаний Покупцем для потреб, пов'язаних з підприємницькою діяльністю.


8. ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

8.1. Покупець надає Продавцеві свою добровільну згоду на обробку, використання (у тому числі і передачу) своїх персональних даних, а також вчинення інших дій, передбачених Законом України «Про захист персональних даних», без обмеження терміну дії такої згоди.

8.2. Продавець зобов'язується не розголошувати отриману від Покупця інформацію. Не вважається порушенням надання Продавцем інформації третім особам, що діють на підставі договору з Продавцем, в тому числі для виконання зобов'язань перед Покупцем, а також у випадках, коли розкриття такої інформації встановлено вимогами чинного законодавства України.


9. ФОРС-МАЖОР

9.1. Сторони звільняються від відповідальності за часткове або повне невиконання зобов'язань за Договором, якщо таке невиконання стало прямим наслідком обставин непереборної сили (форс-мажорні обставини), що виникли після укладення Договору в результаті подій надзвичайного характеру, таких як: війни або регіональних конфліктів, розпоряджень органів державної влади, повені, пожежі, епідемії, пандемії, страйки, блокади транспортних шляхів, аварії або катастрофи на транспортних шляхах, інших нещасть, що впливають на виконання Договору, і якщо ці обставини Сторони не могли ні передбачити, ні запобігти їм розумними заходами.

9.2. У разі настання обставин форс-мажору під час дії даного Договору, виконання зобов'язань за даним Договором відкладається на термін дії обставин форс-мажору.

9.3. Сторона, що не може виконати зобов'язання за Договором, повинна негайно, але не пізніше ніж через три календарні дні після настання обставин форс-мажору, письмово повідомити про це іншу Сторону. Те ж саме стосується моменту закінчення дії обставини форс-мажору. Несвоєчасне повідомлення про настання обставини форс-мажору позбавляє відповідну Сторону права посилатися надалі на зазначені вище обставини як на підставу для звільнення від відповідальності за невиконання або неналежне виконання, цілком або частково, взятих на себе зобов'язань за цим Договором. Настання обставин форс-мажору, повинно бути підтверджено довідкою відповідного компетентного органу.10. ІНШІ УМОВИ

10.1. Договір укладається на території України і регулюється чинним законодавством України.

10.2. Покупець погоджується з тим, що всі повідомлення, прайс-листи та інші документи,якими обмінюються Сторони у зв'язку з цим Договором в електронному вигляді, мають юридичну силу та прирівнюються до документів, складених у письмовій формі.

10.3. Всі спори та розбіжності, пов'язані з Договором, Сторони вирішують шляхом переговорів. Якщо відповідний спір неможливо вирішити шляхом переговорів, він вирішується в судовому порядку.


РЕКВІЗИТИ ПРОДАВЦЯ

Фізична особа-підприємець Угринюк Сергій Михайлович
Юридична адреса: Україна, 78441, Івано-Франківська обл, Надвірнянський р-н, с. Стримба
вул. Івана Франка, буд. 11
Телефон: +380 068 537 5376
E-mail: deepwood.ua@gmail.com
Веб-сайт: deepwood.com.ua
РНОКПП 2643213198
р/р UA943052990000026000005502971 в АТ КБ «ПриватБанк», м. Київ, МФО 305299

bottom of page